Rychlý Kontakt

Naše kosmetické studio a modeláž nehtů naleznete na:

Bří. Mrštíků 38, v Břeclavi

Kurialová A.:+420 608863280
Hlavačková L.:+420 777103550
Pevná linka:+420 519303352


kosmetikabreclav@seznam.cz

Prodloužení řas

Prodloužení řas

 

 

 

 

Omlouváme se, ale dočasně neprovádíme modeláž nehtů z důvodu mateřské dovolené. Děkujeme za pochopení.

 

Permanentní prodloužení řas

 

Blink Lashes Vám zajistí neodolatelně dlouhé, husté a natočené řasy. Která z nás by si nechtěla pořídit okouzlující pohled nebo se nechtěla probudit již nalíčená? Dopřejte si tento luxus právě VY!

Tato bezkonkurenční metoda spočívá v aplikaci speciálních přírodních nebo syntetických řas různých délek na jednotlivé řasy klientky a to speciálním lepidlem, které vytváří velmi odolné, flexibilní a neviditelné spojení. Díky tomu se můžete beze strachu oddávat jakýmkoli aktivitám a sportům včetně plavání a návštěvy sauny. Jakmile přírodní řasa vypadne, uvolní se s ní i řasa přírodní či syntetická. Na tomto místě poté vyroste řasa nová, která se při doplnění opět prodlouží. Jedná se o velmi pohodlný a dlouhotrvající způsob prodloužení přírodních nebo syntetických řas.
Permanentní prodlužování řas je absolutní novinkou v prodlužování a zahušťování přírodních řas na světě. Je to revoluční technika řasa na řasu! Syntetické řasy jsou vyrobeny z hypoalergeního monofilu, nebo hedvábí a jsou lepeny na jednotlivé přírodní řasy. Tyto řasy jsou vyráběny v různých délkách, síle a zakřivení, tím naprosto vyhovují každé zákaznici, protože každá řasa kopíruje tvar její přírodní řasy. Díky pevnému spoji prodlužuje a zesiluje Vaši řasu a vše vypadá naprosto přirozeně. Řasy jsou lehké a lesklé, odolné vůči vodě a slzám. Při správné aplikaci žádným způsobem nezatěžují přírodní řasy a jsou naprosto bezpečné k očím i kontaktním čočkám. Vyzkoušejte mít sexy pohled s prodlouženými řasy.

© 2011 Kosmetika Břeclav - Kosmetické studio a modeláž nehtů | Administrace | partneři | webdesign lasty.info