Rychlý Kontakt

Naše kosmetické studio a modeláž nehtů naleznete na:

Bří. Mrštíků 38, v Břeclavi

Kurialová A.:+420 608863280
Hlavačková L.:+420 777103550
Pevná linka:+420 519303352


kosmetikabreclav@seznam.cz

Piercing

představuje zkrášlování těla různými šperky (ozdobami), dnes již převážně z chirurgické oceli a titanu. Ty se používají nejčastěji, protože se s nimi tělo dobře snáší. Piercing je možné umístit prakticky na jakoukoliv část těla. Nejběžnější místa pro piercing jsou samozřejmě uši, obočí jazky, pupík …
Šperky (ozdoby) si můžete vybrat přímo u nás ve studiu z naší široké nabídky šperků. Nabídka se liší čas od času podle toho, co je zrovna na skladě.
Pokud se zastavíte u nás ve studiu, rádi vám pomůžeme s Vašimi případnými dotazy ohledně piercingu a poradíme Vám jak se o piercing starat.

Piercing je hodně moderní záležitost a ač si myslím, že jeho originalita pomalu klesá, je stále spousta z nás, kdo si rád tělo nějakou náušničkou navíc ozdobí. Mezi nejčastější a nejrozšířenější patří piercing ucha, hodně oblíbený je u žen piercing pupíku, odvážnější z nás mají piercing v obličeji.  Pokud zrovna přemýšlíte o nové náušničce a nemáte ještě jasno, kam ji dát, dobře si promyslete, jestli vám nebude vadit v zaměstnání (né každý šéfík je tolerantní k propíchnuté bradě a obočí :), pokud to snesou vaši rodiče (mladší 15 let budou ve studiu potřebovat písemný souhlas rodičů, v doprovodu jednoho z rodičů), zda jste skutečně rozmyšlení a nebudete chtít po týdnu piercing vyndat (chvilku trvá, než se dírka po něm alespoň trošičku zacelí a v době hojení se ani nedoporučuje piercing vyndavat!). Na piercingu nešetřete, svěřte se do zkušených rukou odborníků, rozhodně nedoporučuji zkoušet si propíchnout pupík nebo jazyk doma.

© 2011 Kosmetika Břeclav - Kosmetické studio a modeláž nehtů | Administrace | partneři | webdesign lasty.info