Rychlý Kontakt

Naše kosmetické studio a modeláž nehtů naleznete na:

Bří. Mrštíků 38, v Břeclavi

Kurialová A.:+420 608863280
Hlavačková L.:+420 777103550
Pevná linka:+420 519303352


kosmetikabreclav@seznam.cz

Tetování

Tetování

Tetování je v dnešní době čím dál tím více populární. Dříve to byla spíše výsada určité skupiny lidí, dnes se však s tetováním můžete setkat prakticky na každém kroku. Nejenom na mužích ale i ženách můžete stále více pozorovat různé vzory tetování, které mohou vyjadřovat názor člověka nebo pouze sloužit jako ozdoba vašeho těla.
V našem studiu děláme tetování jak klasická tak pernamentní.

Ať už se rozhodnete pro tetování z jakéhokoli důvodu, je dobré (a velice to doporučujeme) si umístění a vzor tetování dobře promyslet. Odstranění tetování je totiž poměrně nákladný zákrok a pokaždé se nemusí odstranění povést beze stop.
Můžete se také zastavit v našem studiu, kde vám rádi ohledně tetování poradíme.

Hojení nového tetování můžeme přirovnat k hojení povrchové odřeniny. Na kůži se po tetování vytvoří stroupky, které časem samy odpadnou. Proto se je nesnažte sami strhnout. K úplnému zahojení dochází přibližně po 6 týdnech. Po dobu jednoho měsíce se snažte nevystavovat tetování přímému slunci nebo soláriu. Také se po tuto dobu snažte tetování příliš nenamáčet. Čerstvé tetování je potřeba mazat hojivým krémem, a to minimálně jeden týden.

© 2011 Kosmetika Břeclav - Kosmetické studio a modeláž nehtů | Administrace | partneři | webdesign lasty.info