Rychlý Kontakt

Naše kosmetické studio a modeláž nehtů naleznete na:

Bří. Mrštíků 38, v Břeclavi

Kurialová A.:+420 608863280
Hlavačková L.:+420 777103550
Pevná linka:+420 519303352


kosmetikabreclav@seznam.cz

Gelové nehty

Gelové nehty

Nehty se nejprve vydesinfikují a poté se zabrousí do požadovaného tvaru. Z povrchu nehtů se brusným blokem, jemně odstraní mastný film. Nehet tímto zdrsníme,aby gel dobře přilnul a potírají se dalšími přípravky na vysušení, desinfekci a lepšímu přilnutí gelu.

Následně se nehty potáhnou gelem na přírodní nehty. Mohli bychom na nich vytvořit i bílou či barevnou trvanlivou "francii". Také se mohou různě zdobit razítky, kresbou, obtisky, barevnými třpytkatými gely a pod. Poté se potáhnou druhou vrstvou gelu. Tím zůstává zdobení permanentní. Konečná fáze je gel s vysokym leskem a tim se vše zafixuje a lesk vydrží do dalšího doplnění gelových nehtů.

Nehty se mohou též potáhnout jenom bezbarvým gelem pro zpevnění a následně lakovat a zdobit podle typu oblečení. Lak totiž na gelových nehtech drží mnohem déle než na přírodních. Na odlakování používáme odlakovač bez acetonu.

 

Modeláž nehtů na tipy

Nehty se opět nejprve vydesinfikují, poté se na krátko zastřihnou,zabrousí a zatlačí se kůžička. Povrch nehtů se lehce zdrsní pilníkem až do okrajů. Nehty odmastíme a vydesinfikujeme.Vhodný tip potřeme lepidlem a přilepíme. Upravíme délku a tvar nehtu a zpilujeme doztracena, aby to vypadalo jako náš přírodní nehet. Následně potáhneme gelem a vytvrdíme v UV lampě. Takto připravené nehty můžeme zdobit bílou či barevnou francií, obtisky, třpytkami a dalšími dekoracemi. Pod gel je možno umístit různé ozdoby atd. čímž se zdobení stává pernamentní a vydrží až do další úpravy.Používám UV gely s vysokou přilnavostí a trvanlivostí.


Opět nanesu gel a vytvrdím v UV lampě. Tímto zůstává zdobení permanentní.

Pokud je potřeba, dotvaruji nehty pouze ze stran, abych  neporušila glanc nehtu  POTÉ SE NANESE ZAVĚREČNÁ FÁZE-GEL S VYSOKÝM LESKEM. Okolí nehtu potřu REGENERAČNÍM olejem.

Potřebná doba pro modeláž gelových nehtů

Modeláž nehtů trvá zhruba 1–1,5 hodiny, a to dle kvality a tvaru přírodních nehtů, proto je potřebné, aby jste si vyhradila dostatek času na celou dobu ošetření.

Pravý čas pro doplnění gelových nehtů

Gelové nehty je nutné každé 2-3 až týdny doplňovat. Při ošetření se nehet většinou zkrátí a upraví do požadovaného tvaru. Poté se opětovně nanese gel. Doplnění trvá kolem jedné hodiny. Ovšem také záleží, zda není nutné některý nehet vyměnit, v tom případě, by se doba o něco prodloužila.

© 2011 Kosmetika Břeclav - Kosmetické studio a modeláž nehtů | Administrace | partneři | webdesign lasty.info